ציפורים בעמק הצבאים

ציפורים בעמק הצבאים

יש הרבה סיבות להגיע לעמק הצבאים. כמובן, הרבה מאוד אנשים מגיעים כדי לראות את הצבאים, אבל זה לא כל הסיפור. יש כמובן כאלה שמגיעים כי הם סתם מחפשים מקום נגיש לפיקניק בטבע. יש את אלה שאוהבים טבע באופן כללי, ויש את חובבי הצפרות. הצפרים יודעים שעמק הצבאים הוא מקום נהדר לצפות במיני ציפורים מסוימות – עופות מים התחילו להגיע אלינו מגן החיות, ציפורים נודדות שעוברות בירושלים נוחתות בעמק כי הוא מציע מים ואוכל (הצמחייה הטבעית שלנו היא מה שהן צריכות) ואין הרבה אויבים טבעיים בעמק. בעצם – עמק הצבאים מתפקד במובנים מסוימים קצת כמו שמורת טבע בתוך ירושלים, וזה מושך ציפורים.

 

 

צילום: עוזי שמיר
צילום: דודו בן אור

אז….

אז בין אם אתם צפרים מומחים, חובבי טבע, או סתם מחפשים לכם פארק עם טבע – אתם מוזמנים לבוא להנות ממה שיש לעמק להציע. באתר הצפרות הישראלי תוכלו למצוא רשימה של הציפורים שנצפו בארץ, נסו לראות מה מתוך כל זה אתם מצליחים לראות!

תהנו!!

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה