הכר את הצוות

יעל המרמן סולר, מנהלת עמק הצבאים.

יעל מנהלת את עמק הצבאים מאז 2016. יעל אדריכלית ומתכננת ערים, ובתפקידה הקודם הקימה וניהלה את המחלקה לתכנון ופיתוח בר קיימא בעיריית ירושלים, המחלקה שהובילה את הפיתוח וההקמה של פארק עמק הצבאים. בזמנה הפנוי יעל משתדלת לגמוע כמה שיותר קילומטרים בריצה או בהליכה בטבע. 

אמנדה לינד, רכזת שטח וקהילה.

אמנדה אומרת שהיא "תמיד מוקסמת מהפלא של הטבע ומחפשת דרכים כדי לחלוק הידיעה." אחרי שני עשורים של עבודה על הציר שבין קהילה לשמירת טבע – אמנדה היא אשת מקצוע פרקטית שאומרת שהיא "רק" מחברת בין אנשים לבין טבע. היא אחראית על ניהול הצד הפיזי בעמק, כולל נטיעות לקבוצות, טיפול במסתורי התצפית ועוד מגוון עצום של משימות ייחודיות לאתר טבע עירוני.

אבישי שורש, מטפל העדר.

אבישי אוכל המון גמבה כל יום, ומכיר את הצבאים והצביות טוב יותר מכל חוקר שתמצאו. הוא הראשון שידע אם צביה המליטה (זה קורה במקומות מוסתרים), או על כל דבר שקורה בעדר. הוא ממש אלרגי למילה "אטרקציה" כשמתארים את עמק הצבאים. שווה לקרוא כאן קצת כדי להבין למה….

עומר דראל, מנהל פרויקטים.

את עומר אתם אולי מכירים מהפרויקט של הצבים, אבל הוא "חתום" על עוד כמה וכמה פרויקטים משמעותיים מאוד בעמק הצבאים, והוא האיש שאותו כדאי לשאול על כמעט כל דבר שהוא לא צבאים.  

איקא צ'יפמן, מנהל שיווק.

איקא מצטלם גרוע אבל מה לא עושים בשביל עמק הצבאים? הוא האיש שאחראי לכך שתגיעו לעמק הצבאים להנות מהפעילויות שקורות אצלנו (פעילויות שהן תמיד ללא תשלום – כדאי להדגיש). בנוסף לשיווק של העמק, איקא מלווה עסקים בתחום התיירות החברתית.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה