אירועים

פורים ואביב 2023

צילום: דבי שטראוס
צילום: דבי שטראוס

התחפשתם פעם לצב, צבי, או אפילו נחש או עץ?

אם עשיתם את זה בוודאי שמתם לב לצבעי הפנים, ולעובדה שבעצם – יוצא שבניתם לעצמכם הסוואה. עמק הצבאים מזמין אתכם לתחרות תחפושות הסוואה, רגע לפני פורים: אתם מגיעים לעמק הצבאים, צובעים את הפנים בצבעי הסוואה, והולכים להתחבא בשטח. בשעות מוגדרות, צוות התחנה יעבור ויחפש אתכם…. ואולי יימצא אתכם אבל אולי לא! בין המתחפשים המוסווים ביותר יחולקו פרסים! 10:00-12:30 תחנות והפעלות לכל המשפחה, 12:30-13:45 תחרות ההסוואה. בואו בבגדים מתאימים להסתוות!כרגיל – הסיורים ללא תשלום. אין צורך להרשם מראש.

  • יום שלישי 07/03/2023
  • 10:00-14:00

פורים
בעמק

צילום: ארז עמיר
צילום: ארז עמיר

בכל סוף שבוע הדרכות על העמק, פעילות מתאימה לשומרי שבת, סיורים וסיפורים. זו ההזדמנות שלכם לטיול שבת נינוח, וגם לשאול בנחת את הצוות, כל מיני שאלות שלא מספיקים במהלך השבוע. 

כמובן, כרגיל אצלנו: נגיש, ללא תשלום. 

  • ימי שישי ושבת, חג וערב חג.
  • שישי 10:00-15:00 שבת 14:30-18:00

סופי
שבוע

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה